Zijn periodieke giften aan SBBI’s aftrekbaar?
16 mei 2019 Door: Peter Duijzend

Zijn periodieke giften aan SBBI’s aftrekbaar?

Periodieke giften aan SBBI’s oftewel Sociaal Belang Behartigende Instellingen zijn alleen aftrekbaar als de SBBI de rechtsvorm van een kwalificerende vereniging heeft in de zin van artikel 6.33, onderdeel c bron: kamervragen PVV over de SBBI regeling en kwalificerende verenigingen